سرمایه گذاری
_

چرا سرمایه گذاری در زمین های منطقه ساری زمین سودآور است؟

یکی از پر سود ترین و پر منفعت ترین سرمایه گذاری های موجود در هر کشوری ، سرمایه گذاری بر روی زمین است. سرمایه گذاری بر روی زمین همیشه توسط بزرگان و نیاکان ما توصیه شده است.

در واقع این امر به این دلیل بسیار مورد اسقبال بوده است که از نگاه بزرگان ما ” زمین بخرید که خیلی وقت است تولیدش متوقف شده است ”. و اگر دقت کرده باشید، در می یابید که اکثر پدران ما و همچنین بزرگتران ما بر روی زمین هایشان بسیار حساس هستند و بیش از هر چیزی معتقد به این هستند که سرمایه گذاری بر روی زمین می تواند در دراز مدت بیشترین سود را هم به لحاظ تجاری و هم به لحاظ معنوی نصیب ما کند. راستش را بخواهید ما نیز با این قضیه موافقیم که شما زمین بخرید.

  • اما سوال اساسی این است که چطور می خواهید زمین بخرید؟

زمین هر ساله دارد گران تر می شود و می شود گفت که تقریبا زمین خریدن برای در آمد های عادی تبدیل به یک رویا شده است.

اما آیا می توان از خریدن چنین سرمایه ای و سرمایه گذاری در چنین سرمایه ای چشم پوشی کرد ؟ به هیچ وجه . پس حتما باید راهکاری برای آن وجود داشته باشد. در واقع راهکاری که ما می خواهیم به شما پیشنهاد کنیم کار کردن است. اما کار کردن هم شیوه و راه دارد که شما بتوانید در یک مدت کوتاه به خرید یک زمین برسید.

اما اگر می خواهید این راه را بشنوید، باید این مقاله را بخوانید ، چرا که ما همیشه می گوییم پیش از ورود به هر کاری باید از اصول آن آگاه بود و سپس برنامه ریزی و هدف گذاری کرد در باب رسیدن به آن سرمایه گذاری. از این رو ما می خواهیم در این مقاله به شما یاد بدهیم که چگونه بر روی زمین سرمایه گذرای کنید و از آن مهم تر ما قرار است به شما یاد بدهیم که چگونه در آمدی کسب کنید که به خرید یک زمین منجر شود. پس با ما همراه باشید تا که یک قطعه زمین نیز به دارایی هایتان اضافه کنیم. چطور ؟ تا پایان مقاله را بخوانید.

 

  • چرا باید زمین بخریم ؟

زمین خریدن، در اصطلاح سرمایه گذاری ، تجارت بر سرمایه ی خام اما پر بازده است. در واقع وقتی شما یک زمین می‌خرید، این قدرت را دارید که در دراز مدت روی آن طرح های متعددی پیاده کنید و همچنین قادر خواهید بود که با استفاده از شیوه های نوین استفاده از زمین در راستای رسیدن به ثروت، کسب در آمد خوبی داشته باشید.

همچنین یک زمین، به این دلیل که یکی از اسناد معاملاتی پشتوانه دار است، می تواند به شما در گرفتن بسیاری از سرمایه های بانکی کمک کند و شما می توانید با استفاده از یک زمین  سرمایه های زیادی را برای شروع کسب و کار خود محیا کنید. همچنین یکی دیگر از ویژگی هایی که شما در برابرسرمایه گذاری بر روی یک زمین دارید این است که شما وقتی یک زمین می خرید و می خواهید از یک زمین بعنوان سرمایه گذاری استفاده کنید، این ویژگی برایتان مطرح می شود که سرمایه ی شما فاسد شدنی نیست.

در واقع اگر شما یک ملک بخرید و یا یک آپارتمان تهیه کنید. پس از مدتی آپارتمان شما و یا ملک شما دچار استهلاک شده و می توان این چنین گفت که ملک شما از سرمایه خارج می شود و شکل یک هزینه به خودش می گیرد و شما باید دوباره یک سرمایه گذاری بر روی آن بکنید تا بتوانید خانه را نوساز کنید.

در واقع می توان این چنین گفت که حتی پس از مدتی که شما یک ملک هم تهیه می کنید ، ملک دیگر ارزشی ندارد و آن چیزی که بسیار ارزش پیدا می کند ، زمین آن ملک است که قیمت خودش را همیشه دارد. پس می توان این برداشت را داشت که سرمایه گذاری بر روی زمین می تواند از جهات مختلفی برای شما سود آور باشد و شما می توانید از یک زمین استفاده های متعددی در طول زمان داشته باشید.

پس به این قضیه واقف باشید و این قضیه را یکی از مهم ترین وجوه سرمایه گذاری خودتان بدانید. اما باز هم سوال هایی این میان مطرح می شود که باید اول از همه به این اشاره کرد که پول خرید زمین را از کجا بیاوریم؟ حال گیریم که پول خرید از زمین هم کسب کردیم ، چگونه یک زمین خوب برای خرید انتخاب کنیم؟

  • اصول سرمایه گذاری بر روی زمین

شما برای اینکه روی زمین سرمایه گذاری کنید نیاز به آن دارید که یک سری از اصول را بطور کامل بشناسید ما این اصول را به طور کامل برایتان در زیر آورده ایم. البته به این امر هم اشاره کنیم که اصول سرمایه گذاری بر روی زمین برای هر شخص می تواند شکل متفاوتی داشته باشد ، اما ما سعی کرده ایم به شما نقشه ی راهی بدهیم که بتوانید با آن اصول کلی را بشناسید و سپس هدف گذاری های لازم را در باب هر کدام از انواع سرمایه گذاری با زمین، که در ذیل برایتان نام می بریم، را اعمال کنید و یک سرمایه گذاری پر سود داشته باشید.

 

  • ۱) انواع سرمایه گذاری بر روی زمین را بشناسید

ما چندین نوع سرمایه گذاری بر روی زمین داریم که نیاز داریم انواع آن را بشناسیم و به آنها فکر کنیم و سپس گزینه‌ی مناسب را برای سرمایه گذاری روی زمین داشته باشیم. چیزی که باید بدانیم این است که لزوما هر سرمایه گذاری ای  تنها برای سود کردن نمی باشد . بلکه یک سری از سرمایه گذاری ها می باشند که به جای سود دهی، بعد معنوی دارند. شما در سرمایه گذاری زمین باید دقیقا بدانید که چه نوع بهره ای می خواهید از سرمایه گذاری خودتان داشته باشید. اگر می خواهید در باب هر کدام از این انواع سرمایه گذاری اطلاعاتی داشته باشد، ما در ادامه توضیح جامعی خدمتتان آماده کرده ایم:

الف ) سرمایه گذاری مادی (سود): در سرمایه گذاری مادی شما تمام انرژی و تمام فکر و ذکرتان را بر روی این می گذارید که یک زمین بخرید و در سالهای دیگه بتوانید از این زمین سودی بکنید. باز هم این مسئله به شکل های مختلفی امکان پذیر است. عده ای هستند که یک زمین می خرند و آن را رها می کنند و چندین سال دیگر به سراغ زمین می آیند و آن را می فروشند و سود می کنند. اما عده ای دیگر هستند که از یک زمین استفاده هم می کنند. چطور؟ شما فرض کنید که یک زمین در شمال کشور دارید و این زمین را به یک ویلای شیک اختصاص بدهید. فقط شما در طول دوران تابستان و عید اگر بخواهید هر شب این ویلا را اجاره بدهید می توانید در آمدی بالغ بر ۵۰۰ میلیون در سال داشته باشید. از سوی دیگر هم شما می توانید از زمین هایتان بهره بگیرد. بعنوان مثال شما یک زمین می گیرید و در آن یک ملک تجاری کار می کنید. این ملک تجاری شما علاوه بر اینکه یک ساخت دارد و شما می توانید از روی این ساخت وام بگیرید و یا اینکه آن را جندین سال دیکر گران تر بفروشید ، می توانید با اجاره دادن آن سالیانه درآمد بسیار بالایی داشته باشید. علاوه بر همه ی این ها وقتی شما یک زمین دارید ، هیچ گاه نگران افت قیمت آن نخواهید بود. چرا ؟ چون شما می توانید هم از ساخت آن بهره ببرید و هم اینکه پس از اینکه ساخت آن مستهلک شد ، از فروش زمین و قیمت زمین بهره بگیرید. پس این بعد سود در سرمایه گذاری زمین را برایتان شامل می شود.

 

ب) بعد معنوی: اما یک سری از سرمایه گذاری ها هم هست که شما صرفا بعد معنوی آن را در نظر می گیرید . بعنوان مثال شما یک زمین می گیرید و روی این زمین یک چند واحدی می سازید و تمام فرزندان شما با عروس هایشان و دامادهایشان را در این خانه جا می دهید ، یا اینکه یک مجموعه تجاری می سازید و فرزندانتان و فامیل هایتان در این مجموعه فعالیت می کنند و شما نیز صاحب یک اعتباری می شوید. البته در این امر هم سود وجود دارد ولیکن می توان این چنین گفت که سودی که شما حاصل کرده اید تحت پوشش تفکر معنوی از سرمایه گذاری روی زمین حاصل شده است.

پس مهم است که بدانید می خواهید برای چه چیزی سرمایه گذاری کنید و می خواهید چه هدفی را از سرمایه گذاری زمین دنبال کنید. چرا که اگر ندانید دقیقا برای چه روی زمین سرمایه گذاری کرده اید ، آنگاه تمامی اهداف دیگرتان هم تحت پوشش قرار می گیرد.

  • ۲) آینده ی زمین و منطقه را بشناسید

این مسئله نیز کاملا به بحث نوع سرمایه گذاری شما بر می گردد ، اما در هر صورت وقتی صحبت از سرمایه گذاری می شود، شما باید یک نگاه بلند مدت هم به مقوله ی سرمایه گذاریتان داشته باشید. عاملی که باید بسیار به آن توجه کنید این است که اینده ی زمین شما چطور است. یک موقع شما یک زمین می خرید و می دانید که این زمین در سه سال آینده یک گسترشی در منطقه خواهد داشت و تبدیل به یک تکه طلا برای شما خواهد شد ولی یکبار هم هست که سرمایه گذاری شما روی زمین می تواند روی یکی از مناطق بکر ایران باشد که برای خودتان و برای اجاره دادن ویلا در آن منطقه روی زمینی سرمایه گذاری کنید و روی آن وقت بگذارید. پس این کاملا به شما بستگی دارد که چگونه بتوانید و بخواهید کار کنید و کارتان را پیش ببرید.

 

  • ۳) هدف گذاری داشته باشید و روی هدفتان برنامه ریزی کنید

عده ای این اشتباه را مرتکب می شوند که برای سرمایه گذاری هایشان هدف گذاری ندارند و صرفا یک زمین می خرند و یا روی طلا سرمایه گذاری می کنند و آن را رها می کنند. در حالی که این کار بشدت اشتباه است. شما باید بدانید که بر روی چه چیزی سرمایه گذاری می کنید و دقیقا چه هدفی برای آن دارید. شما اگر قصدتان این است که یک زمین بخرید و آن را رها کنید و بگذارید برای چندین سال دیگر ، پس باید هدفتان را برای جندین سال دیگر بگذارید و برنامه ی تان جندین سال دیگر برای سود دهی مجموعه باشد. اما اگر قرار است برای آن اهداف تجاری داشته باشید و کارتان را در زمینه های مختلف بر روی زمین تان گسترش دهید باید حتما هدف تان را مشخص کنید. اینکه می خواهید واحد تجاری بزنید و یا اینکه آپارتمان بسازید و یا اینکه می خواهید ویلا داشته باشید. هر کاری را که تصمیم گرفتید روی همان برنامه ریزی کنید. این بهترین کار ممکن است.

  • ۴) بدانید که چه زمانی می خواهید زمین تان بفروشید

آخرین اصل این است که شما بدانید دقیقا چه زمانی می خواهید زمین تان را بفروش برسانید. این دقیقا اصلی است که هر سرمایه گذاری باید داشته باشد . این که شما مشخص کنید، چه زمانی و به چه قصدی می خواهید زمین تان را بفروشید و یا اینکه بگویید به محض رسیدن به قیمت فلان می خواهم بفروشم. این چیزی است که شما باید حتما به آن توجه داشته باشید.

  • اما سوال اصلی این بود که چگونه زمین بخریم ؟

اگر می خواهید راهی را داشته باشید که با استفاده از آن بخرید زمین بپردازید و یا اینکه کاری را کنید که به خرید زمین و سرمایه گذاری روی زمین آن هم نه در سطح محدود بلکه در سطح کلان برسید ، روی زمین های شرکت پارلا اسکان تبریزنو (ساری زمین) سرمایه گذاری کنید. ما کاری را سراغ نداریم که بدون هیچ زحمتی و بدون هیچ فعالیت بدنی با یک ساعت کاری شناور ، به شما در آمد میلیونی در ماه بدهد. کافیست روی این زمین ها سرمایه گذاری کنید. ما آنگاه به شما خواهیم آموخت که چگونه سرمایه دار شوید. سرمایه گذاری در طرح های این شرکت از همان روز اول سود خواهد داد. در واقع هیچ سرمایه گذاری وجود ندارد که از همان روز اول سود دهد ، اما شرکت پارلا اسکان تبریزنو این امکان را برای شما فراهم می کند که از همان روزهای اول به سود دهی برسید. پس ابتدا فکر کنید و مطمئن باشید که بهترین انتخاب شما در زندگی برای رسیدن به موفقیت چیست؟

چرا ما ؟
_

چرا انتخاب ما ؟

شرکت سرمایه گذاری پارلا اسکان تبریز نو

95

سرمایه گذاری

88

توسعه مسکن

80

مدیریت پروژه

95

فروش زمین

خانه هیئت مدیرهتماسارتباط با ما اطلاعیه ها